Kontrowersyjne koszulki dla osób z twardym charakterem!

W obecnych czasach w sieci można znaleźć wiele ciuszków, które wyrażają charakter i osobowość ich właściciela. Przedstawiciele wszelakich grup społecznych charakteryzują się przede wszystkim swoim unikatowym ubiorem. Jest on typowy dla określenia swoich poglądów i spojrzenia na współczesny świat.

Co zatem dzisiaj jest trendy? Wydaje się, że szeroko pojęta odzież uliczna zdobywa coraz większą liczbę zwolenników. Wysoka jakość odzieży i przede wszystkim różnorodność chwytnych motywów to wartości, które cechują najlepszych producentów tejże branży.

Do takich na pewno zalicza się marka Madman. Przedstawiamy jeden z ich bestseller’owych modeli – koszulka Ulicy Zasada.

 

zasada

zasada1

Hasła typu „Sprzedawczyka czeka kara” czy „Śmierć Konfidentom” to typowe i ogólnie znane slogany w kręgach kibicowskich. Znak oryginalności świadczy o wysokiej jakości materiału z jakiego została wykonana jak również klasę nadruków, które nie ulegają zniszczeniu podczas prania. Taka odzież posłuży przez dłuższy okres  jej właścicielom, a to poza oczywistymi cechami estetycznymi chyba najważniejsza właściwość dla każdego „ulicznika”.

T’shirt „Ulicy Zasada” można nabyć tutaj —> https://www.odziezuliczna.pl/sklep/koszulki/koszulka-ulicy-zasada

Wybieraj sprawdzone i wartościowe ciuszki. To przecież jest Twoja wizytówka. Jeśli chcesz pokazać się z jak najlepszej strony na ulicy musisz zaskoczyć czymś nietuzinkowym.

ulicy zasada

uz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s